Vertikalios antenos

2 x 5/8 antena 2m diapazonui


Antena vertikalios poliarizacijos ir apskritiminės diagramos horizontalioj plokštumoj. Stiprinimas atžvilgiu dipolio yra apie 6 dBd. Antena gerai derinasi tiek su 50 omų tiek su 75 omų kabeliu.

paprasčiau negali būti

Visi išmatavimai duoti brėžinyje.

Atsvaras -tai paimtas kabelio šarvas, užmautas ant kabelio ir prilituotas prie ritės. Kitas šarvo galas pritvirtintas tik mechaniškai, kad išlaikytų užduotą ilgį. Kabelis imamas keleto metrų ilgio tik tam, kad nereikėtų ardyti antenos, norint atjungti kabelį.

Ričių karkasams panaudotas kabelio polietilenas, kuriame praduriamos kiaurymės ričių laido tvirtinimui. Galima pritaikyti 7mm pločio plastikinius užtrauktukus, jiems padarius įpjovas šonuose, ritės vijų žingsniui palaikyti.

rite

Antenos strypams glima naudoti montažinį laidą arba geležinį variuotą laidą (naudojamas automobilių kėbulų remontui, kuris lengvai lituojasi).

paprasčiau negali būti

Tam, kad antenos kontrukcija laikytusi meškerės viduje, reikia ant kabelio priveržti apkabą. Jos gabaritai turėtų būti didesni už meškerės apatinio dangtelio kiaurymę. Dėl to meškerės apatiniame dangtelyje pašalimana guma ir pragrežiama tokio diametro skylė, kad lengvai pralystų jungtis BNC.

3 x 5/8 antena 2m diapazonui


Šiai antenai sumontuoti visi matmenys pateikti brėžinyje.

Dviejų diapazonų antena 2m/70cm


Šiai antenai sumontuoti visi matmenys taip pat pateikti brėžinyje.

© 2005 ATGAL